banner

Gry i zabawy na wieczór kawalerski

banner
4 min read

Gry i zabawy na wieczór kawalerski

Spadł na Ciebie zaszczyt organizacji wieczoru kawalerskiego? Super! Przedstawiam gry i zabawy na wieczór kawalerski do wydrukowania, jako jedną z atrakcji.

Tagi: gry i zabawy, wieczór kawalerski, do pobrania,do wydrukowania, gry i zabawy na wieczór kawalerski – do wydrukowania

Pamiętam dokładnie, kiedy to sześć lat temu sięgnął mnie zaszczyt organizacji wieczoru kawalerskiego – było to dla mnie ogromne wyzwanie. Właściwie to nie wiedziałem w co włożyć ręce, od czego zacząć. Szczęście w nieszczęściu było takie, że miałem miesiąc czasu na zorganizowanie ostatniego wieczoru dla przyszłego Pana Młodego w wolności.

Cóż poprosiłem przyszłego Pana Młodego o listę gości wraz z numerami telefonów. Wszystkich zaprosiłem, i prosiłem o potwierdzenie obecności. Bawiliśmy się wówczas w lokalu rozrywkowym przy piwie, w towarzystwie czerwonych balonów i sprośnych gadżetów związanych z karykaturą kobiet – dzisiaj wiem, że było to mało dojrzałe  i mało fajne.

Dzisiaj miałbym o wiele więcej ciekawych pomysłów na organizację fajnego i kreatywnego spotkania, w którym byłyby różne gry i zabawy na wieczór kawalerski. Podsunę Wam kilka propozycji oraz udostępnię Wam grę, którą możecie wykorzystać na wieczorze kawalerskim.

 

Gry i zabawy na wieczór kawalerski

Impreza przy ognisku

Warunkiem jest, aby było ciepło. Spędzenie czasu wspólnie przy ognisku jest czymś fajnym, bardzo zbliżającym i takim poniekąd dyskretnym. Jeżeli lubicie wędkować ryby to oczywiście nie powinno ich zabraknąć. Ognisko zazwyczaj można zorganizować na pobliskich jeziorach, ośrodkach – pamiętaj, aby zdobyć pozwolenie – nie rób niczego na własną rękę. Koszt wynajęcia miejsca na ogniska z drzewem do palenia to koszt około 150 złotych. Oczywiście takie spotkanie powinno być otagwane, wieczorem kawalerskim i to przyszły Pan Młody powinien grać główną rolę podczas takiego spotkania.

Wyjazd za miasto

Spakujcie najbardziej potrzebne rzeczy i wyjedźcie za miasto. Na jeden dzień, lub jedną noc. Taka odskocznia dobrze wszystkim zrobi, a i wrażeń nie zabraknie. Pojedźcie do większego miasta, nad morze, lub w góry – tam gdzie Wam bliżej, bawcie się do białego rana!

Gra w planszówki

To taka bardziej statyczna propozycja, ale przy grach planszowych jest wiele fajnej zabawy. Jeżeli Ty i Twoi znajomi są domatorami, to rozwiązanie zdecydowanie będzie do Was pasowało. Warto wziąć pod uwagę lokale rozrywkowe, w których można miło spędzić czas w towarzystwie gier planszowych. Możesz zajrzeć do mojego sklepu internetowego i być może zainspirują Cię gry i zabawy w formie cyfrowej.

Karaoke

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi. (…)” – jak to śpiewał Jerzy Stuhr, do dzisiaj te słowa są niesamowicie współczesne, życiowe. Na wieczorze kawalerskim powinniście się skupić na zabawie i na miłym spędzeniu czasu. Karaoke z pewnością dostarczy Wam wiele radochy. Jeśli nie macie klubu karaoke w swoim mieście, spróbujcie samodzielnie zorganizować wieczór karaoke, po którym na pewno pozostanie wiele fajnych, radosnych wspomnień.

Paintball

Jeśli wolicie spędzać czas bardziej aktywnie Pintball będzie dobrym rozwiązaniem. To fajna gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki między uczestnikami i strzelaniu do siebie z kulek z farbą. Jeżeli nigdy nie mieliście okazji grać w tę grę, warto zrobić to pierwszy raz na wieczorze kawalerskim.

Pokój ucieczki

Jeśli jednak macie ochotę na dreszczyk emocji i również chcecie zrobić coś zespołowo, ciekawą propozycją będzie spędzenie wieczoru kawalerskiego w Escape Room. Gra ta polega na wydostaniu się z pokoju pełnego różnych zagadek, a na wyjście z pokoju ma się jedynie godzinę. Jest to fajny rodzaj gry, która wymaga organizacji i współpracy.

Domek nad jeziorem

To zdecydowanie moja ulubiona forma spędzania czasu ze znajomymi i myślę, że w zupełności jest to świetny pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Koszt wynajęcia domku nad jeziorem to około 400 złotych. Plusem jest, że nocleg jest dla wszystkich, możecie miło spędzić czas przy grillu lub urządzić sobie zabawy w wodzie. Uważam, że spędzenie weekendu w domku nad jeziorem wpłynie pozytywnie na wszystkich uczestników zabawy!

Grill na działce

Wszystko zależy od ekipy, która będzie na wieczorze kawalerskim. Jeśli chcecie spędzić ten czas ze sobą, na luzie zorganizujcie wieczór kawalerski na działce. Przygotujcie napoje, różne przysmaki na ruszt i zabawa gwarantowana do białego rana. Zajrzyj do przepisów na grilla, i zainspiruj się 🙂

Wieczorek kulinarny

A może Ty i Twoi koledzy jesteście pasjonatami jedzenia i kuchni. Wynajmij domek, lub mieszkanie i przyrządźcie smaczne jedzenie. Skorzystaj z przepisów kulinarnych na moim blogu.

Gry i zabawy na wieczór kawalerski

Gry i zabawy na wieczór kawalerski do wydrukowania (do pobrania)

Przygotowałem dla Was grę na wieczór kawalerski. Jeśli organizujesz imprezę i postawiłeś na klub czy pub i spotkacie się przy wspólnym stole z zakąskami przy piwie, lub mocniejszymi trunkami, to rozwiązanie będzie dla Was. W załączniku, który znajduje się poniżej znajdziesz plik z 12 zadaniami do wydrukowania (wersja niepełna).  Jeśli podobają Ci się te zabawy i chciałbyś więcej zapraszam do mojego sklepu, z którego możesz mieć możliwość pobrania aż 50 zabaw na wieczór kawalerski (do wydrukowania) – wersja pełna. 

 

8 Gry i zabawy na wieczór kawalerski POBIERZ ZA DARMO:

Jeśli poniżej nie wyświetla Ci się panel umożliwiający pobranie pliku Gry i zabawy na wieczór kawalerski do wydrukowania , to kliknij w zaznaczony link, aby przejść ze skróconej mobilnej, do pełnej wersji strony mobilnej strony 🙂

Aby bezpłatnie pobrać plik, zapisz się do mojego newslettera. Obiecuję, że nie będę spamował, a raz na jakiś czas wyślę ciekawego mejla!
Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki bezpłatnego newslettera. Czytaj więcej o polityce prywatności.

lub 50 zabaw na wieczór kawalerski, sprawdź w sklepie:

Macie jakieś pomysły w jaki sposób można spędzić fajnie wieczór kawalerski? Podzielcie się w komentarzach!

Dodaj komentarz

Comment
Full Name
Work email
Website
Company Name

Zapisz się do newslettera. Więcej informacji w Polityce prywatności.