banner

O mnie

Poznajmy się

Sympatycznie, że tu jesteś
i chcesz dowiedzieć się o mnie więcej.

lat w blogosferze

19

Pomysłów na siebie

99

% ukończenia kolejnej książki

89

Nazywam się Kamil Pieciul i bardzo się cieszę, że tu jesteś! Zacznijmy od początku. Moją ogromną pasją jest pisanie, grafika i tworzenie produktów cyfrowych. Jako sześciolatek przepisywałem książki – wiem wydaje się dziwne, ale sprawiało mi to ogromną satysfakcję.

Dzisiaj piszę tutaj, dla Ciebie. Zawodowo zajmuję się finansami i prowadzeniem szkoleń. Wolny czas najchętniej spędzam na spacerach z psem i pisaniu różnych tekstów.

Swoją aktywność w Internecie rozpocząłem w 2004 roku. Prowadząc bloga na nieistniejącym już Tenbicie. Później byłem twórcą jednej z popularniejszych stron na Mylog.pl (serwis również nie istnieje).

W trakcie studiów, wróciłem do pisania. Prowadziłem blog lifestylowy, z którego jedna część wpisów znajduje się w archiwum na tej stronie, a druga część nieodwracalnie przepadła. Sporo pisałem „do szuflady„. Zdecydowanie najlepszą aplikacją w moim telefonie jest Notatnik. Tam zapisuję moje wszystkie skróty myślowe, inspiracje czy po prostu fajne zdania.

Piszę dla ludzi takich jak Ty, którzy chcą czytać. W końcu przeczytałeś praktycznie całą stronę o mnie. Ale wiesz, co najbardziej lubię? Bo o tym zapomniałem wspomnieć. Lubię pisać tak, aby mnie rozumiano, i teksty te pamiętano. Czy mi to wychodzi? Sam oceń.

Ta strona jest moim małym światem. Tu jest gorąco jak w piecu (PIEC) (i) pracowicie jak w ulu (UL).

Moją pasją są również produkty cyfrowe. To zmieniający świat, pokazuje, że coraz chętniej  z nich korzystamy. A ja się cieszę, że mogę być ich twórcą. Robię to co czuję i to co chcę robić. Moje prace znajdziesz w sklepie – kliknij. 

Zaproszenie

Serdecznie zapraszam Ciebie, abyś został ze mną na dłużej, a może nawet na zawsze?